Sportovní úspěch naší školy v turnaji Mikuláš s miniházenou

Dne 4. prosince 2009 pořádal již tradičně oddíl házené Sokol Kobylisy turnaj v miniházené pro žáky 3., 4., 5. tříd základních škol ve sportovním areálu Tyršova cvičiště. Akce se konala za přispění patronů a sponzorů.

Za naši školu se zúčastnily třídy 5. B s jedním družstvem a 4. A se dvěma družstvy. V příjemném prostředí vytápěné haly se utkala družstva v kategoriích stejných ročníků. Děti hrály s velkým nasazením za vydatného fandění spolužáků. Poctivá příprava se vyplatila. Družstvo 5. B vyhrálo 1. místo ve své kategorii, družstva ze 4. A vyhrála 1. a 3. místo ve své kategorii.
Týmy převzaly poháry a medaile. A to nejlepší nakonec: podle počtu získaných bodů ze všech zúčastněných družstev jednotlivých škol získala 1. místo a krásný putovní pohár ZŠ U Školské zahrady. Naši úspěšní mladí sportovci jej slavnostně předali paní ředitelce a sklidili uznání a pochvalu. Pohár ve škole zůstane celý měsíc.

Velký dík patří všem zúčastněným žákům, kteří vzorně reprezentovali naši školu.

— Jaroslava Hrdličková

[nggallery id=30]

Ester Kráčmarová

Comments are closed.