Oslava podzimní rovnodennosti ve 2.B

Naše třída se rozhodla vstoupit do podzimu radostně a s oslavou. Za krásného počasí babího léta jsme oslavili podzimní rovnodennost, kdy jsou stejně dlouhé den i noc. Děti se spolu s rodiči  dobře zhostily úkolu přijít do školy  oblečeni za podzim. V hodinách českého jazyka děti zapisovaly symboly podzimu.  V prvouce popisovaly, co se děje v přírodě a v životě lidí, doplňovaly do textu správné pojmy, luštily křížovky. Ve výtvarné výchově kreslily obrázky z podzimní tématikou.

Za rytmu bubínku jsme šli popřát hezký podzim vedení naší školy, pak jsme s   obešli školu, hráli jsme různé hry na školní zahradě  a nakonec jsme se vydali ve slavnostně vyzdobeném průvodu na Okrouhlík.

Přejeme všem co nejpříjemnější podzimní dny.

— Jaroslava Hrdličková, třídní učitelka 2.B

[nggallery id=79]

Ester Kráčmarová

Comments are closed.