Podpořte svým hlasem náš školní projekt!

Naše škola se zapojila do Výzvy IKEA „Pomáháme vyrůst“ ve spolupráci se sdružením TEREZA s cílem zlepšit okolí škol. Chceme vytvořit na naší školní zahradě místo pro environmentální výuku vybudováním výukových tabulí a místo pro relaxaci se zajímavě výtvarně řešenými lavičkami. Pro možnost realizace projektu a jeho financování potřebujeme co nejvíce vašich hlasů. Podpořte nás prosím na www.spolusvami.cz svým hlasem nejpozději do 17. února 2013.

Hlasovat může kdokoliv, kdo je členem IKEA Family, každý má jeden hlas. Stát se členem IKEA Family je velmi jednoduché, stačí vyplnit registraci a ihned získáte zákaznické číslo, pod kterým můžete hlasovat. Pokud máte pocit, že registrace přes web je pro některé zejména starší lidi (babičky a dědečky žáků) bariérou, navrhněte dětem, ať svým „příznivcům“ s registrací pomohou, pro ně to jistě bude hračka.

Plakát IKEA spolu s Vámi 2013 si můžete prohlédnout zde (pdf).

Jakub Berka

Comments are closed.