Běh naděje

Čtvrtek 21. května 2015

17:00 – 18:00 hodin

U Školské zahrady, Praha 8 Kobylisy

 Běh Naděje je veřejná sbírka pořádaná každoročně za účelem získání finančních prostředků na léčbu onkologických onemocnění. Jedinečností této sbírky je, že nás zároveň chce přivést ke zdravému životnímu stylu. Veškeré náklady na pořádání běhu jsou hrazeny pořadateli. Výtěžek je v plné výši odevzdán na celorepublikové konto, odkud je rozdělen na konkrétní pomoc potřebným. Vyúčtování sbírky podléhá kontrole Magistrátu hl. města Prahy.

www.behnadeje.cz

Městská část Prahy 8 ve spolupráci se Základní školou U Školské zahrady a 68. pionýrskou skupinou Lvíčata pořádá osmý ročník Běhu Naděje na Praze 8. Běh spojený se sbírkou na podporu léčby onkologicky nemocných se pořádá v ČR již po dvaadvacáté a na Praze8. má šestnáctiletou tradici. Těchto běhů je v letošním roce v ČR prozatím přihlášeno 48.

 

Datum:

Čtvrtek 21.5. 2015
Místo: Přihlašování, start a cíl v prostoru ZŠ U Školské zahrady 4, Praha 8, Kobylisy..
Trať: V okolí ZŠ U Školské zahrady a na Okrouhlíku

Tratě jsou rozděleny podle délky a obtížnosti a je možno je absolvovat jakýmkoliv způsobem – chůzí, během, joggingem, na invalidním vozíku, na kole (cyklistická helma), na koloběžce, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem…..podle vlastních sil.

Časový

rozvrh:

17,00

Průběžně

 

Průběžně

18,00

360 m

750 m

 

2 300 m

2 800 m

vhodný pro nejmenší+štafetový běh

bez převýšení, vhodný pro kolečkové brusle, koloběžky apod.

mírné převýšení

značné převýšení

Závod do vrchu (schodů) 107m, převýšení 16m, bez vyhlašování vítězů, ale s měřením času, bude vsunut dle časových možností mezi 17,00 až 18,00 hodinu.

Kategorie: Běh Naděje je během nesoutěžním a bez omezení věkových kategorií
Startují: Všichni, kteří se zapíší do registračních listů BN a přispějí jakoukoliv částkou na konto léčby rakoviny. Výše vkladu není omezena. Startující obdrží diplom a medaili.
Přihlášky: Na místě startu od 16,30

 

Humanitárních sbírek spojených s onkologickým onemocněním je v našem státě celá řada a je to dobře. Běh Naděje se ale od ostatních sbírek liší tím, že nás zve ke společnému sportovnímu zážitku, který je spojen s pomocí druhým. V loňském roce bylo vybráno 474 652Kč a za šest let trvání BN 3.868.167Kč. Žádný z účastníků nebude stát na stupních vítězů, ale zvýší naději potřebných. Přijďte.

Dagmar Rauschová

Comments are closed.