Úspěch našich žákyň v obvodním kole Pražského poetického setkání

 

     Nejúspěšnější recitátoři školního kola zastupovali naši školu v obvodním kole Pražského poetického setkání ve dnech 13. a 14. března. Velmi dobře a se ctí obstáli v silné konkurenci.

     Vítězkou 1. kategorie (2. a 3. třídy) se stala naše žákyně Vendula Vlčková ze 3. B s přednesem Vendulky tanečnice od autorky Hany Klenkové, porota jí udělila 1. místo z 24 soutěžících. Moc gratulujeme.

 Také další účastnice recitačního setkání, jmenovitě: Zuzana Vančurová z 2. B; Klára Zeizingerová z 5. A, Michaela Staňková z 5. B a Ema Zimovjanová z 6. A; předvedly výborné výkony a byly oceněny např. za citlivý přednes, dobrý výběr básně, srozumitelnost.

     Vítězce i ostatním recitátorkám děkujeme za úspěšnou a kvalitní reprezentaci školy.

 

 

Dagmar Rauschová

Comments are closed.