Běh naděje

praha 8

Čtvrtek 24. května 2018

17:00 – 18:00 hodin

U Školské zahrady, Praha 8 Kobylisy

 

Běh Naděje je veřejná sbírka pořádaná každoročně za účelem získání finančních prostředků na výzkum léčby rakoviny. Veškeré náklady na pořádání běhu jsou hrazeny pořadateli. Výtěžek je v plné výši odevzdán na celorepublikové konto, odkud je v současné době  předáván klinice dětské hematologie a Onkologie FN v Motole na výzkum genetické predisposice k nádorovým onemocněním v dětském věku. Vyúčtování sbírky podléhá kontrole Magistrátu hl. města Prahy.

www.behnadeje.cz

lvicata

Městská část Prahy 8 ve spolupráci se Základní školou U Školské zahrady a 68. pionýrskou skupinou Lvíčata pořádá jedenáctý ročník Běhu Naděje na Praze 8. Běh spojený se sbírkou na podporu  léčby onkologicky nemocných se pořádá v ČR již po pětadvacáté a na Praze 8 má devatenáctiletou  tradici. Těchto běhů se uskutečnilo v loňském roce 51 a na startovní čáře stálo přes 13 000 aktivních účastníků.

Datum: Čtvrtek 24.5. 2018
Místo: Přihlašování, start a cíl v prostoru ZŠ U Školské zahrady 4, Praha 8, Kobylisy..
Trať: V okolí ZŠ U Školské zahrady a na Okrouhlíku

Tratě jsou rozděleny podle délky a obtížnosti a je možno je absolvovat jakýmkoliv způsobem – chůzí, během, joggingem, na invalidním vozíku, na kole (cyklistická helma), na koloběžce, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem…..podle vlastních sil.

Časový rozvrh: 17,00

Průběžně

Průběžně

18,00

360 m

750 m

2 300 m

2 800 m

vhodný pro nejmenší+štafetový běh

bez převýšení, vhodný pro kolečkové brusle, koloběžky apod.

mírné převýšení

značné převýšení

Závod do vrchu (schodů) 107m, převýšení 16m, bez vyhlašování vítězů ale s měřením času bude vsunut dle časových možností mezi 17,00 až 18,00 hodinu.
Kategorie: Běh Naděje je během nesoutěžním a bez omezení věkových kategorií
Startují: Všichni, kteří se zapíší do registračních listů BN a přispějí jakoukoliv částkou na konto léčby rakoviny. Výše vkladu není omezena. Startující obdrží diplom a medaili.
Přihlášky: Na místě startu od 16,30

Humanitárních sbírek spojených s onkologickým onemocněním je v našem státě celá řada a je to dobře. Běh Naděje se ale od ostatních sbírek liší tím, že nás zve ke společnému  sportovnímu zážitku, který je spojen s pomocí druhým. V loňském roce bylo vybráno 436 956 Kč a za  deset  let trvání BN  5 348 353 Kč. Žádný z účastníků nebude stát na stupních vítězů, ale zvýší naději potřebných. Přijďte.

 

Správce Webu

Comments are closed.