Sportovní den – florbal

Sportovní den, kterého se zúčastnily třídy 1.A,1.B,2.A,2.B,3.A,3.B,6.A,6.B,8.A,8.B, se nesl ve znamení radosti, týmového ducha a nových sportovních výzev. Žákyně a žáci se sešli na hřišti, plní očekávání a nadšení, aby společně prožili krásný den věnovaný florbalu.
Cílem této sportovní akce nebylo pouze soutěžit, ale především sdílet radost z pohybu a posilovat týmového ducha. Organizátoři si dali za úkol naladit děti na pohybovou aktivitu, která je nejen baví, ale také je povzbudí vyzkoušet něco nového.
Celý den byl naplněn veselím a energií, kterou žáci přinášeli na hřiště. Sportovní klání bylo plné vzrušujících momentů, úsměvů a povzbuzování od spolužáků. Florbal se ukázal jako skvělá volba, protože propojoval týmovou spolupráci, rychlost a zručnost. Děti si vyzkoušely nové dovednosti a objevily radost ze hry, kterou jim tento druh sportu nabízí.
Sportovní den nebyl pouze o výkonech na hřišti, ale také o vytvoření pevnějších vazeb mezi žákyněmi a žáky. Prostřednictvím společného úsilí a radosti z pohybu se děti staly blízkými spoluhráči a přáteli. Tato událost zanechala nejen dojemné vzpomínky, ale také podporovala zdravý životní styl a pohybovou aktivitu mezi mladými lidmi.
Tereza Kalasová

Dana Seifertová

Comments are closed.